Certyfikat SSL tani

0
2234

Osoby, które planują założyć swoją pierwszą stronę internetową powinny koniecznie przemyśleć gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www. Certyfikat SSL w kru.pl jest świetną ofertą i w wersji positive kosztuje 59 złotych. Jest on również najpopularniejszy i najczęściej wybierany przez użytkowników. Jest on świetny w przypadku małych stron, a także małych oraz średnich blogów. Warunkiem jest, żeby nie przetwarzały one dużej liczby danych.

Szyfrowanie, które jest dostępne w tej wersji certyfikatu jest 256 bitowe. Zabezpieczyć w ten sposób możemy jednak tylko jedną domenę. Tanie certyfikaty SSL są świetnym rozwiązaniem dla małych firm oraz początkujących blogerów. Nie potrzebują oni drogich rozwiązań, ponieważ na to jeszcze będzie czas, a na samym początku nie ma potrzeby wydawania dużych sum pieniędzy, zanim jeszcze biznes się nie rozkręcił.

Drugim certyfikatem, który jest do kupienia na kru.pl jest certyfikat SSL EV. Warto tu zauważyć, że działa on na najsilniejszym rodzaju szyfrowania. W przeglądarce na zielonym pasku obok nazwy domeny jest zamieszczona nazwa firmy kru.pl. Ma to sugerować, że dane są całkowicie bezpieczne i w żaden sposób nie można ich przechwycić. Najczęściej klientami, którzy poszukują takich certyfikatów są duże korporacje oraz organizacje pozarządowe, którym zależy na zachowaniu swoich danych w tajemnicy. Na stronie kru.pl do kupienia jest jeszcze rozszerzający pakiet do certyfikatu positive SSL, który nazywa się Wildcard. Wprowadza on możliwość dodatkowej ochrony subdomen.

Jeżeli posiadasz wiele subdomen to ten certyfikat sprawdzi się idealnie. Zawiera wszystkie właściwości positive, a dodatkowo rozszerza pakiet usług na subdomeny. Klienci, którzy mają duże portale internetowe oraz wiele stron internetowych powinni wybrać certyfikat Multi-Domain SSL. Przy jego pomocy możemy zabezpieczyć nawet 100 domen. W ten sposób możemy zaoszczędzić dużo czasu oraz pieniędzy. Korporacje cenią sobie ten rodzaj certyfikatu, ponieważ dzięki niemu mogą sprawnie zarządzać biznesem. Jeden certyfikat pozwala na ochronę wielu domen.

Źródło: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ