Myjnia bezdotykowa Bydgoszcz

0
2641
Myjnie bezdotykowe Bydgoszcz

Myjnie bezdotykowe Bydgoszcz od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kierowców, co sprawia, że nieustannie pojawiają się nowe punkty, w których możemy „wykąpać” naszego brudaska. Wystarczy kilka złotych w kieszeni i chwila wolnego czasu, i już możemy cieszyć się czyściutkim samochodem. Jednak, czy owe myjnie są tak skuteczne i tanie, jak może się to z początku wydawać? W teorii wszystko zawsze wygląda o wiele lepiej niż w praktyce. Czy w przypadku myjni bezdotykowych Bydgoszcz jest podobnie?

Jak wygląda mycie samochodu na myjni bezdotykowej Bydgoszcz?

Myjnia udostępnia cztery różne programy, które mają za zadanie wyczyścić nasz samochód na błysk. Ale czy aby na pewno? Do mycia potrzebna jest nam tzw. lanca, z której będziemy korzystać przy włączaniu każdego programu. Pierwszym z nich jest mycie, które opiera się na ciepłej wodzie z pianą, wystrzeliwanej pod ciśnieniem. Woda ta ma za zadanie pozbyć się całego brudu z karoserii. Jednak nieczęsto jej się udaje wyczyścić nas samochód na błysk, zwłaszcza gdy brud jest bardzo uparty. Drugim programem jest spłukiwanie, które wykorzystuje zimną wodę również pod ciśnieniem, mającą na celu pozbycie się piany i reszty zanieczyszczeń. Kolejne programy to woskowanie i nabłyszczanie – odpowiedzialne za połysk i ochronę lakieru. Niestety sama aplikacja wosku nie jest tutaj zbyt skuteczna i często nie przynosi pożądanego efektu.

Myjnie bezdotykowe Bydgoszcz
Ile kosztuje dokładne umycie samochodu na myjni bezdotykowej Bydgoszcz?

Umycie samochodu na myjni bezdotykowej Bydgoszcz to dla wielu kierowców walka z czasem. Sprawa wygląda w ten sposób, że za jedną minutę korzystania z jakiegokolwiek programu dostępnego na myjni, to wydatek rzędu 1 zł. Jednak, aby dokładnie wyczyścić nasz samochód będziemy potrzebować znacznie więcej czasu i z reguły nawet więcej niż podają w swoich opisach myjnie bezdotykowe Bydgoszcz. Już pierwsze 10 minut pozwoli nam jedynie na szybkie opłukanie samochodu, ale nie do takiego stopnia, aby błyszczał się jak choinkowa bombka. Bardzo często całe mycie sprowadza się do tego, że po odjechaniu ze stacji, musimy poświęcić tyle samo czasu na wycieraniu do sucha naszego samochodu, abyśmy mogli zdążyć usunąć wszystkie kropelki z karoserii i smugi po woskowaniu, zanim wyschną i zamienią się w nieatrakcyjne plamy. Wychodzi na to, że myjnia bezdotykowa Bydgoszcz przydaje się jedynie podczas szybkiego opłukania samochodu, jednak pod kątem szczegółowego wyczyszczenia pojazdu, niestety traci swój urok.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ