Wynajem przyczep kempingowych

0
2118
Wynajem przyczep kempingowych

Przyczepy kempingowe to wspaniałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają dalekie podróże, podczas których mogą podziwiać malownicze widoczki i spędzać czas w towarzystwie całej rodziny. Wynajmując kampera lub przyczepę kempingową nie musimy męczyć się z dźwiganiem ciężkiego bagażu, zawsze mamy pod ręką wygodne łóżko, sprawną kuchnię, lodówkę, toaletę, a nawet telewizor. Taki mobilny dom na kółkach pozwala nam zabrać ze sobą część naszego tradycyjnego domu, gdziekolwiek się wybieramy.

Różnice w wynajmie przyczep kempingowych i kamperów

Przed wypożyczeniem przyczepy kempingowej lub kampera, powinniśmy sobie zadać pytanie, jak będzie wyglądać nasza podróż. Kampery nieco różnią się od przyczep i warto skupić się na tym, co każdy z tych modeli ma do zaoferowania, a następnie dobrać idealny pod nasze potrzeby. Należy wziąć pod uwagę, że kamperem o wiele łatwiej jest manewrować i pokonywać górskie szlaki. Ponadto, kamper jest również szybszy i wymaga mniej miejsca na parkowanie. Jest to dobry wybór dla osób, które mają zamiar wszędzie przemieszczać się swoim mobilnym domkiem. Przyczepy z kolei charakteryzują się niższymi kosztami wynajmu i eksploatacji, a także większą wygodą, jeśli wolimy zwiedzać miejsca samochodem osobowym. Wówczas, po przyjeździe na miejsce wystarczy odstawić przyczepę na parking, a samo zwiedzanie zaliczyć korzystając jedynie z samochodu.

Wynajem przyczep kempingowych
Korzyści płynące z wynajmu przyczep kempingowych i kamperów

Jedną z największych zalet przyczep kempingowych jest to, że podróżnicy nie muszą ograniczać się tylko do pobytu w jednym miejscu, tak jak się to ma do tradycyjnych wakacji. Nie jesteśmy skazani na jedno pole biwakowe, jeden hotel, czy jeden ośrodek campingowy. Decydując się na wynajem przyczepy kempingowej, otrzymujemy mobilny domek, w którym mamy wszystko, czego nam potrzeba, i który pozwala nam na zabranie go w każde miejsce, jakie mamy zamiar odwiedzić. Co więcej, nie musimy trzymać się sztywno wyznaczonej trasy i możemy zboczyć z kursu w każdym momencie, aby podziwiać inne atrakcje na naszej drodze do celu. Ceny wynajmu przyczepy kempingowej oscylują w granicach od 80 do 250 zł za dobę. Wynajęcie kampera to wydatek rzędu 300 – 500 zł za dobę. Wszystko zależy tutaj od wielkości, poziomu komfortu i wyposażenia wnętrza. Powinniśmy mieć również na uwadze fakt, że podczas wypożyczania będziemy musieli uiścić opłatę serwisową w wysokości 200 zł, a także wpłacić ok. 1000 zł kaucji, która zostanie nam zwrócona przy oddaniu pojazdu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ