Myjnia parowa cennik

0
17808
Myjnia parowa cennik

Szukając nowych i wydajnych metod czyszczenia naszego samochodu, które odbiegają nieco od korzystania z tradycyjnych myjni, warto poświęcić większą uwagę na mobilne myjnie parowe. Stanowią one świetną alternatywę zarówno dla myjni ręcznych, jak i bezdotykowych. Sprawdzają się znakomicie nie tylko pod względem efektywności, ale także pod kątem atrakcyjnych cen i ekologicznego użytkowania.

Podstawowe zastosowanie i cennik myjni parowych

Mobilne myjnie parowe charakteryzują się oszczędnością wody i środków chemicznych, zapewniając ekologiczne mycie, bez negatywnego wpływu na lakier samochodowy. Podczas korzystania z myjni można skutecznie wyczyścić nie tylko samą karoserię, ale również koła, kołpaki, dywaniki, tapicerkę, podsufitki, trudno dostępne miejsca, a nawet sam silnik. Cennik myjni parowych różni się w zależności od wielkości samochodu i z reguły dzieli się na samochody małe, średnie i duże, oraz busy, VANy i SUVy. Mycie zewnętrzne wraz z woskowaniem to wydatek rzędu 20 – 50 zł. Czyszczenie samego wnętrza wraz z uwzględnieniem odkurzania i mycia szyb oscyluje w przedziale 20 – 40 zł. Jednakże cennik myjni parowej nie ogranicza się jedynie do usług podstawowych. Myjnię możemy także wykorzystywać do dezynfekcji tapicerki za pomocą gorącej pary wodnej, dzięki czemu pozbędziemy się roztoczy i niepożądanych zapachów, a także do szybkiej i skutecznej dezynfekcji wentylacji. W przypadku dwóch ostatnich usług powinniśmy się nastawić na koszty w granicach 15 – 30 zł.

Myjnia parowa cennik
Usługi indywidualne i cennik myjni parowych

Podczas korzystania z myjni parowych mamy również możliwość wyboru pakietów indywidualnych, które pomogą nam w czyszczeniu elementów, które zazwyczaj nie są częścią pakietów podstawowych i pakietów premium. Mowa tutaj o nakładaniu twardego wosku (50 – 80 zł), czyszczeniu plastików (30 – 50 zł), pielęgnacji tapicerki skórzanej (100 – 130 zł), oraz praniu tapicerki, które obejmuje wykładziny podłogowe, dywaniki, fotele, boczki i bagażnik (100 – 130 zł). Sucha para zapewnia znacznie krótszy okres schnięcia, dzięki czemu możemy korzystać z foteli zaraz po umyciu. Ponadto, w cenniku możemy znaleźć takie usługi, jak mycie komory silnika (ok. 50 zł), usuwanie naklejek rejestracyjnych (ok. 15 zł) i czyszczenie felg aluminiowych (ok. 40 zł za 4 szt.). Cennik myjni parowych oferuje również usuwanie smoły i żywicy. Jednak ta usługa najczęściej sprowadza się do indywidualnej wyceny, która w większości przypadków zależy do stopnia zabrudzenia pojazdu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ