Polerowanie Samochodu Cennik

0
35126
Polerowanie Samochodu Cennik

Każdy z nas uwielbia, jak nasz samochód jest wyczyszczony w najdrobniejszych szczegółach i wyróżnia się na tle innych pojazdów. Niestety codzienna rutyna i brak wolnego czasu skutecznie ograbiają nas z możliwość dokładnego umycia i wypolerowania pojazdu na tzw. picuś-glancuś. Jednak bez obaw, ponieważ na dzisiejszym rynku dostępnych jest mnóstwo firm usługowych, które nie tylko dokładnie umyją nasz samochód, ale także wypolerują go zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla zabieganych osób, niemających wystarczająco wolnego czasu, aby samodzielnie poświęcić się tym czynnościom.

Polerowanie samochodu i zakres usług

Podczas dziennej eksploatacji pojazdu, jego lakier narażony jest na różne czynniki, które niszczą powierzchnię poprzez utlenianie, tworzenie się rys, pęknięć i przebarwień. Wszystko to sprawia, że samochód traci swój połysk, a co za tym idzie również swój urok. Firmy trudniące się polerowaniem, zapewniają skuteczną renowację i rewitalizację uszkodzonego lakieru, przywracając mu dawną świetność. Cennik polerowania samochodu różni się w zależności od rodzaju usługi i przeważnie nie czyści naszego portfela z ostatniej złotówki. Możemy przebierać w takich opcjach jak usuwanie rys, hologramów, zmatowień, śladów po wżerach, odparzeń, zacieków lakieru, korekta odprysków, a także usuwanie żywic i odkurzu. Po skończonym procesie samochód bardzo często wygląda, jakby co dopiero zjechał z linii produkcyjnej.

Polerowanie Samochodu Cennik
Cennik polerowania samochodu i dodatkowe usługi

Cennik polerowania samochodu gwarantuje zabezpieczenie lakieru wysokiej jakości woskiem na okres od 6 do 12 miesięcy. Trzeba się jednak liczyć z tym, że taka usługa trwa nawet do 3 dni. Firmy zajmujące się polerowaniem czyszczą wszystkie rodzaje samochodów osobowych – małe, średnie i duże, w tym również VANy i SUVy. Cennik polerowania samochodu różni się w zależności od stopnia uszkodzenia lakieru, jednak nie są to aż tak ogromne wahania w cenach. Za polerowanie małych samochodów, takich jak Toyota Yaris, czy Volkswagen Polo zapłacimy średnio 200 zł. W przypadku średnich aut, do których można zaliczyć Forda Mondeo, czy Audi A4, wydatek sięga okolic 250 – 300 zł. Na duże samochody, jak Audi A5, czy Volkswagen Passat b6, zejdzie nam około 300 – 350 zł. Jeśli chodzi o VANy i SUVy, musimy liczyć się z inwestycją rzędu 400 zł. Ponadto, firmy polerujące oferują też inne usługi czyszczące, jak np. polerowanie reflektorów (ok. 70 zł), kosmetykę felg aluminiowych (ok. 20 zł za 1 szt.), nabłyszczanie opon (ok. 20 zł za 1 szt.) i czyszczenie tapicerki (ok. 100 – 120 zł).

[Głosów:403    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ