PRZYCZEPY PRODUCENT

0
2056
PRZYCZEPY PRODUCENT

Przyczepa jest wspaniałym dodatkiem do pojazdu samochodowego. Bez względu na to, czy szuka się przyczepy czy zabudowy samochodowej, to jedno i drugie ma naprawdę wiele zastosowań. Producenci przyczep oferują także przyczepy „na miarę”, aby wymarzona przyczepa (czy też zabudowa) spełniła nasze oczekiwania. Producenci przyczep tworzą je z pasją, dlatego nie uznają kompromisów, kiedy chodzi o jakość i innowacyjność. I tak, dla przykładu, 1995 roku w zakładzie w Gliwicach została wyprodukowana pierwsza przyczepa producenta marki WIOLA. Z niewielkiego przedsiębiorstwa działającego na rynku lokalnym, przekształcili się oni w czołowego producenta przyczep w Polsce. Z hal produkcyjnych codziennie zjeżdża kilkadziesiąt przyczep producenta, które trafiają do klientów. W ofercie wielu producentów przyczep znajdziemy mnóstwo standardowych modeli przyczep: towarowych, do transportu samochodów, do transportu motocykli, quadów, łodzi, sprzętu bądź sprzętu budowlanego. Silnej pozycji na rynku przyczep producenci nie zdobywają łatwo. I tak, przyczepy producenta marki WIOLA charakteryzuje ponadprzeciętna wytrzymałość, natomiast elementy stalowe spełniają najwyższe światowe kryteria jakościowe. Użyte w przyczepach producenta podzespoły renomowanych producentów (takich, jak AL-KO, Knott czy SPP), zapewniają długi i bezawaryjny okres eksploatacji.

PRZYCZEPY PRODUCENT

Często producenci przyczep zatrudniają duże grupy pracowników, którzy cyklicznie przechodzą szkolenia zarówno z technologii produkcji, jak i czynności serwisowych.
Dysponują oni (producenci przyczep) nowoczesnym parkiem maszynowym, a hale produkcyjne są naprawdę sporej wielkości. Dzisiaj producenci przyczep produkują przyczepy lekkie bez hamulca (jednoosiowe i dwuosiowe do 750 kg), z hamulcem najazdowym (jednoosiowe do 1300 kg) oraz przyczepy ciężarowe (dwuosiowe do 3500 kg). Producenci przyczep oferują także często również zabudowy samochodów dostawczych, przystosowując je tym samym do przewozu aut, a także zabudowy skrzyniowe. Producenci przyczep starają się również wykonywać często zlecenia indywidualne (na przykład na autolawety jednopoziomowe). Wykonują również plandeki na przyczepy, samochody dostawcze  i zajmujemy się naprawą uszkodzonych. Współpraca producentów przyczep najlepszymi firmami produkującymi części i akcesoria sprawia, ze stale ulepszają oni nasze wyroby. Jednym z najlepszych atutów producentów przyczep jest produkcja przyczep standardowych oraz przyczep specjalnych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego, indywidualnego użytkownika.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ