Samochody Volvo

0
1649
Volvo

Auta marki Volvo od lat kojarzone są z prestiżem, bezpieczeństwem i komfortem. Od niedawna skandynawski producent zaczął stawiać nacisk również na ekologię, w czego efekcie wiele spośród oferowanych modeli oferuje jednostki hybrydowe lub wyposażone w systemy i rozwiązania ograniczające emisję spalin. I choć Volvo słusznie uchodzi za markę premium, to wcale nie oznacza to, że samochody tego producenta leżą poza zasięgiem większości Polaków.

Volvo – dlaczego tak ceniona?

Przez lata Volvo budowało swoją pozycję, bazując na opinii ultra-bezpiecznych samochodów. Spowodowało to zainteresowanie zamożniejszych klientów, które w połączeniu z wysokim poziomem komfortu i licznymi udogodnieniami dla podróżnych uczyniło z tej marki synonim luksusu i prestiżu. Z czasem dołączyło do tego również odważne, ale eleganckie wzornictwo – dzisiejsze modele naprawdę mogą się podobać i doskonale komponują się z eleganckim garniturem i pasują nawet prezesowi czy dyrektorowi. Na tym jednak nie kończą się zalety szwedzkich samochodów – od kilku lat Volvo stawia również na ekologiczne rozwiązania, w rezultacie, których samochody przez nich produkowane produkują znacznie mniej dwutlenku węgla i cechują się niskim zużyciem paliwa, zwłaszcza w porównaniu do luksusowych modeli konkurencji. I choć mogą kojarzyć się z bardzo drogimi propozycjami, to wbrew pozorom samochody Volvo dzisiaj okazują się bardziej przystępne dla każdego z nas niż kiedykolwiek wcześniej.

Nowe Volvo – dostępne również dla Ciebie

Przystępne formy finansowania, jak np. Volvo leasing, sprawiają, że na komfort, bezpieczeństwo i ekologię może sobie pozwolić znacznie więcej osób, niż jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu. V40 Cross Country czy V60 można nabyć za niewiele ponad tysiąc złotych miesięcznie, a nawet lokowane w wyższej półce XC 40, XC 60 czy nawet bardzo luksusowe S90 leżą w zasięgu wielu osób o średnich dochodach. Decydując się leasing samochodu, możesz ustalić jak wysokie raty będziesz miesięcznie opłacać – dzięki manipulacji okresem leasingowania i wartością wykupu można ustalić naprawdę niskie raty, a to czy samochód zwrócisz do salonu czy odkupisz na własność, zależeć będzie wyłącznie od ciebie. Być może dojdziesz nawet do wniosku, że wolisz wymienić go bezpośrednio na nowy model – to również jest ciekawe rozwiązanie, pozwalające być „na bieżąco” z nowościami od Volvo – jednego z najbardziej innowacyjnych producentów na świecie. Jedno jest pewne – jeśli raz zdecydujesz się na wypróbowanie aut Volvo, to nie zechcesz jeździć innymi samochodami!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ