Turbosprężarki, katalizatory, filtry DPF, turbiny – regeneracja

0
2119
Turbosprężarki, katalizatory, filtry DPF, turbiny - regeneracja

Jesteśmy firmą działającą na terenie Podlasia. Naszą misją jest dbanie o prawidłową pracę każdego silnika. Dlatego wśród oferowanych przez nas usług znajduje się w profesjonalna regeneracja turbosprężarek i filtrów DPF w Białymstoku.

Turbosprężarka zapewnia wydobycie odpowiedniej mocy silnika spalinowego. Dlaczego dbanie o nią jest kluczowe dla uzyskania optymalnej jakości pracy silnika. Naszymi klientami są osoby prywatne pragnące przywrócić młodość silnikowi swojego samochodu oraz profesjonalni mechanicy samochodowi. Obsługujemy również rolników, regenerując turbosprężarki i katalizatory w ciągnikach. Współpracujemy z dużymi i mniejszymi firmami logistycznymi, regenerujący turbosprężarki w samochodach ciężarowych. Odnawiamy też części pojazdów specjalnych wykorzystywanych na budowie. Turbokrymar.pl oferuje również inne usługi. Jest to regeneracja katalizatorów i turbin. Rola katalizatora jest bardzo ważna, ponieważ oczyszcza spaliny.

Atutem naszego przedsiębiorstwa jest wykorzystywanie tylko nowoczesnych technologii. Pamiętajmy jednak o środowisku naturalnym, dlatego używamy jedynie ekologicznych środków regenerujących, w tym wody. To wyróżnia nas na tle konkurencji. O najwyższym poziomie świadczonych przez nas usług świadczą liczby. Ponad 95% i naszych klientów poleca nas innym i daje rekomendacje. Zatrudniamy kadrę wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników, mających odpowiednie kwalifikacje do pracy w naszym nowoczesnym parku maszynowym.

Turbokrymar łączy zatem nowoczesne i ekologiczne rozwiązania z doświadczeniem fachowców i wieloletnią działalnością w branży. Nasza działalność to przede wszystkim regeneracja turbosprężarek i filtrów DPF w Białymstoku. Przyjmujemy zlecenia z całego Podlasia. Inną specjalizacją jest regeneracja katalizatorów i turbin. To kolejne strategiczne dla silnika części. Ich właściwe działanie to czerpanie największej jakości i mocy z jego pracy. Regenerujemy turbosprężarki, filtry w silnikach spalinowych i Diesla, turbiny katalizatory.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ