Myjnia Bezdotykowa Wrocław

0
2403
Myjnia Bezdotykowa Wrocław

Wszyscy lubimy, jak nasze autko emanuje czystością, a promyki słońca odbijają się od karoserii jak od lustra. Niestety polskie prawo od jakiegoś czasu zabrania mycia samochodu przed własnym domem, grożąc właścicielom niemałym mandatem. Oczywiście istnieją płatne alternatywy w postaci myjni samochodowych, które wypucują naszą furę w kilka krótkich chwil. Jednym z wyborów jest tutaj myjnia bezdotykowa Wrocław, która pozwala na szybkie i bezstresowe wyczyszczenie naszego pojazdu.

Czy Myjnia Bezdotykowa Wrocław jest opłacalna?

We Wrocławiu można znaleźć taką myjnię w wielu miejscach na terenie całego miasta. Korzystanie z tej atrakcji jest banalnie proste i nie wymaga żadnych specjalistycznych umiejętności. Wystarczy wjechać samochodem na stację, a następnie złapać za lancę i możemy zafundować naszemu pojazdowi porządny prysznic. Cena za takie mycie często zależy od szybkości, z jaką uwijamy się, czyszcząc nasz samochodzik. Ceny za jeden kredyt (jest to ok. 1 minuta mycia) oscylują w okolicach złotówki, a to oznacza, żeby umyć samochód w ciągu 10 minut, musimy pozbyć się z naszego portfela 10 złotych. Minusem jest tutaj pośpiech – jeżeli zależy nam jedynie na szybkim opłukaniu samochodu, mało prawdopodobne, że za całą przyjemność zapłacimy więcej. Jednak inaczej ma się sprawa w przypadku osób, które wolą dokładnie wyczyścić każdy zakamarek. Wówczas cena może zwiększyć się dwu- lub nawet trzykrotnie.

Myjnia Bezdotykowa Wrocław
Jak korzystać z Myjni Bezdotykowej Wrocław?

Na myjniach bezdotykowych Wrocław wszystko sprowadza się do czterech programów: mycie podstawowe, spłukiwanie, woskowanie i nabłyszczanie. Warto rozpocząć całą zabawę wybierając program mycia samochodu aktywną pianą. Woda, którą traktujemy nasz samochód, jest tutaj bardziej miękka i ciepła (temperatura wody wynosi około 60° C), dzięki czemu możemy łatwiej wyczyścić karoserię z całego brudu. Manewrując lancą, należy trzymać ją w odległości około 10 cm od mytego miejsca, aby uzyskać najlepszy efekt. Jednak pomimo tego, że ciśnienie wody jest dość duże, często nie jest ono wystarczające, aby wyczyścić każdy zakamarek, czy nawet pozbyć się zaschniętych owadów, przyklejonych do naszego grilla i lakieru. Drugi program operuje zimną wodą, która pod silnym ciśnieniem spłukuje naniesioną pianę i resztę zanieczyszczeń. Kolejne dwa programy mają na celu ochronę naszego lakieru. Jednak sama metoda nanoszenia wosku nie jest zbyt efektywna, co przekłada się jedynie na wyrzucone pieniądze i stratę czasu. Krótko mówiąc; z myjni bezdotykowej Wrocław warto korzystać jedynie wtedy, gdy chcemy powierzchownie wyczyścić nasz samochód.

[Głosów:2    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ